O nas


Szanowni Państwo!


Przez wiele ostatnich lat podróżując po różnych zakątkach świata zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do zorganizowania dla Państwa udanych wakacji i dalekich podróży. Nadszedł czas aby to, co według Nas najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe zawrzeć w ofercie naszego biura podróży Holiday Experts. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą największą pasją i jednocześnie sposobem na życie.

Co oferujemy?

Holiday Experts..., nazwa naszego biura zobowiązuje do zaoferowania Państwu produktu sprawdzonego, atrakcyjnego i przygotowanego w najdrobniejszych szczegółach. To dlatego już od kilku sezonów nasi klienci wracają do Nas, aby zakupić kolejne wakacje marzeń.

Każdego lata proponujemy Państwu spędzenie wakacji w popularnych kurortach Morza Śródziemnego. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy Hiszpanią a Cyprem a także przesłać zapytanie o organizację imprezy na innym dowolnym europejskim kierunku.

Nasza całoroczna oferta imprez objazdowych obejmuje specjalnie przygotowane programy zwiedzania i poznawania między innymi uroków Chin, Meksyku, Indii, Sri Lanki, Tunezji oraz Tajlandii i Kambodży. Proponujemy również Państwu wakacje pobytowe w luksusowych hotelach na Dominikanie, Kubie, Malediwach, Sri Lance, Mauritiusie, Seszelach, w Meksyku, Wenezueli oraz wielu innych egzotycznych destynacjach. Nasza oferta wycieczek objazdowych i wypoczynku to prawie 40 kierunków...

 
a kolejne wprowadzimy do sprzedaży w najbliższych tygodniach.

Wyjątkowe miejsce w naszej ofercie zajmują specjalne pakiety objazdowe i pobytowe oznaczone jako Premium Traveller. Łącząc programy objazdowe z ofertą zakwaterowania w najwyższej klasy hotelach, stworzyliśmy produkt, który z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

W ramach oferty Premium Traveller przygotujemy również indywidualne programy „skrojone na miarę” według Państwa preferencji i sugestii.

A dla klientów instytucjonalnych zaproponujemy imprezy incentive`owe oraz szkoleniowe wraz z atrakcyjnymi programami pobytowymi.

Dlaczego z Nami?

Doświadczenie, fascynacja podróżami, otwartość na Państwa wymagania to tylko niektóre z naszych atutów. O wielu innych przekonamy Państwa podczas wspólnego podróżowania!

Zapraszamy!
Holiday Experts